اشتغال پایدار ایثارگران تحقق شعار «جهش تولید» است

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۰
کد مطلب : ۳۴۶۷۸۰
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی گفت: ایجاد فرصت‌های اشتغال پایدارشاغلین و کارآفرینان تحت پوشش بنیاد در حوزه‌های مختلف می‌تواند رهنمون تحقق شعار سال «جهش تولید» توأم با رشد اقتصادی کشور باشد.
اشتغال پایدار ایثارگران تحقق شعار «جهش تولید» است
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن، در نشست هماهنگی انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین بنیاد و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بر تعامل دو دستگاه به تأمین اشتغال ایثارگران تأکید کرد و گفت: ایجاد فرصت‌های اشتغال پایدارشاغلین و کارآفرینان تحت پوشش بنیاد در حوزه‌های مختلف می‌تواند رهنمون تحقق شعار سال «جهش تولید» توأم با رشد اقتصادی کشور باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی افزود: ساماندهی و توسعه طرح‌های خوداشتغالی و کارآفرینی با استفاده از ظرفیت‌های موجود و همچنین اولویت‌بخشی به جامعه معزز ایثارگری در انجام امور، نویدبخش حمایت و تکریم این قشر معزز است.
مدیرکل بنیاد استان خاطرنشان کرد: نیازسنجی و تسهیل در اعطای فرصت‌ها و وام‌های حمایتی به طرح‌های ایثارگران واجد شرایط قدمی بزرگ در راستای حفظ شأن و جایگاه ایثارگران است.
وی هدف از این نشست را تحکیم روابط تنگاتنگ این دو دستگاه دانست و گفت: در تمامی ارگان‌های اجرایی استان به سبب ایمان مردم به انقلابی بودن نظام و تعهد به آرمان‌های شهدا و امام راحل، ایثارگران از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و امید داریم با انعقاد تفاهم‌نامه‌های همکاری این امر بیش‌ازپیش استمرار یابد.
انتهای پیام/