تأمین مسکن ایثارگران از دغدغه‌های بنیاد است

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۵
کد مطلب : ۳۴۶۷۸۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: تأمین مسکن جامعه شاهد و ایثارگر دغدغه جدی بوده و همواره از اولویت‌های بنیاد بوشهر است.
تأمین مسکن ایثارگران از دغدغه‌های بنیاد است
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری، در نشستی با حضور حمید حیدری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: امروز جامعه اسلامی و همه‌کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و ایثارگرانی است که در دفاع از ارزش‌های اسلامی که از اهل‌بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جان‌فشانی کردند.
وی افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است. تأمین مسکن جامعه شاهد و ایثارگر دغدغه جدی بوده و همواره از اولویت‌های بنیاد بوشهر است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر تصریح کرد: امروز تکریم خانواده معظم شاهد و ایثارگر ابعاد مختلفی دارد که یکی از آنان تأمین مسکن مناسب و در شان آنان است که باید در این مسیر تلاش مؤثر و جدی کرد.
در ادامه حجت‌الاسلام تشکری در خصوص تفاهم‌نامه واگذاری مسکن به ایثارگران در روستاها مطالبی بیان کرد و حمید حیدری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر نیز قول هرگونه همکاری و مساعدت با بنیاد در راستای حل مشکن مسکن خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر را داد.
انتهای پیام/