خدمت به ایثارگران، خدمت به آینده انقلاب اسلامی است

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۵
کد مطلب : ۳۴۶۷۹۱
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، خدمت به آینده انقلاب است و ما به عنوان خادمان این عزیزان باید این موهبت الهی را قدر دانسته و با اخلاص به جامعه‌ هدف خدمت کنیم.
خدمت به ایثارگران، خدمت به آینده انقلاب اسلامی است
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر، به همراه معاون توسعه و رییس بنیاد شازند در بازدید از پروژه ساختمان اداری بنیاد شازند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، به علت خلوص و نیت خداپسندانه‌، دارای ارزش و ماندگاری بالایی است که سبب عافیت و عاقبت‌به‌خیری می‌شود.
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: خدمت به ایثارگران به عنوان یادگاران این عزیزان از وظایف مهم و اصلی کارکنان بنیاد است. ما باید قدر خدمت خود در بنیاد را بدانیم، چون به عزیزانی خدمت می‌کنیم که اسلام و کشور مدیون آنها است.
انصاری‌فر خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت خدمت‌رسانی مطلوب به خانواده‌های گرانقدر شهدا و ایثارگران، تسریع در احداث ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شازند برای خدمات دهی شایسته تر به این عزیزان ضروری است.
 پروژه ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شازند در دو طبقه با عرصه یک هزار و ۴۰۸ متر مربع و اعیان ۵۴۲ متر مربع با ۶ واحد پارکینگ سر پوشیده در مکان فعلی بنیاد شازند آغاز به کار کرده است که اعتبار این پروژه بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون تومان است و مدت پیش بینی اجرای طرح در ۱۶ ماه است.
 انتهای پیام/