آزادگان، آزادمردان عرصه جهاد و شهادت هستند

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۳
کد مطلب : ۳۴۶۸۱۰
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با بیان اینکه آزادگان، آزادمردان عرصه جهاد و شهادت هستند، گفت: این عزیزان با ایمان راسخ در برابر همه فشارها و سختی ها و شکنجه های جسمی و روحی ایستادند.
آزادگان، آزادمردان عرصه جهاد و شهادت هستند
به گزارش «ایثار»، احمد عباسیه بزرگی، در جلسه هماهنگی تجلیل از آزادگان که با حضور نادری‌فر مديرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همدان، خلیلی معاون فرهنگی بنیاد و مجید قربانی رییس اداره فرهنگی و تبلیغات که صبح شنبه ۲۵ مرداد برگزار شد، با اشاره فرمایشات مقام معظم رهبری که تأکید بر ماندگاری این روز بزرگ داشتند، بازگشت آزاداگان را یک روز سرنوشت ساز برای ملت ایران دانست و گفت: آزادگان با صبر و ایستادگی خود عزت و اقتدار را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان بر حفظ و انتقال ارزش ها و باورهای انقلاب اسلامی به نسل های آینده تاکید کرد  و گفت: آزادگان نماد صبر، استقامت و ایثار هستند که با خلوص نیت برای حفظ نظام از جان و مال خود گذشتند.
وی آزادگان را آزادمردان عرصه جهاد و شهادت دانست و افزود : با ایمان راسخ در برابر همه فشارها و سختی ها و شکنجه های جسمی و روحی ایستادند و هراسی به خود راه ندادند و مردانه و جانانه مقاومت کردند که من این روز را به این عزیزان تبریک می گویم.
نادری‌فر مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همدان نیز ضمن تبریک سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، آزادگان عزیز و صلابت ایرانی را در داشتن جوانان متعهد با غیرت و دارای شجاعت و استقامت توصیف کرد و گفت: آزادگان در اسارت با تحمل بسیاری از شکنجه ها توانستند اقتدار و شجاعت و ایمان قوی جوانان ایرانی را به جامعه جهانی نشان دهند و با اقتدار کامل در تاریخ ۲۶ مرداد  به کشور عزیزمان بازگشتند.
انتهای پیام/