دیدار معاون رییس جمهوری با خانواده اولین شهید سلامت لرستان

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳
کد مطلب : ۳۴۶۸۱۲
معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور عصر پنجشنبه با خانواده پرستار شهیده زهرا شیرویه نخستین شهید سلامت استان لرستان در بروجرد دیدار کرد.
دیدار معاون رییس جمهوری با خانواده اولین شهید سلامت لرستان
 به گزارش " ایثار واحد لرستان" سعید اوحدی در دیدار با خانواده شهید زهرا شیرویه اولین شهید سلامت استان لرستان در بروجرد افزود: با شیوع کرونا کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار گرفتند و تاکنون تعدادی از کادر درمان در سراسر کشور به فیض شهادت نائل آمده اند.
وی اضافه کرد: امروز کادر درمانی مانند دوران دفاع مقدس برای خدمت با همه توان مشغول خدمت رسانی هستند و در این راه تا پای جان ایستاده اند.
اوحدی اظهار داشت: ایثارگری و فداکاری کادر درمان در روزهای شیوع کرونا بر هیچ کسی پوشیده نیست و جهادگرانه برای خدمت به بیماران در بیمارستانها اقدام می کنند.
رییس بنیاد شهید کشور گفت: با توجه به این که کادر درمان در این روزها مشغول ایثارگری هستند، طبق دستور مقام معظم رهبری، برای استفاده از خدمات بنیاد شهید، مصوباتی تصویب شده که مراحل پایانی این مصوبات در بنیاد شهید مراکز استانها در حال انجام است.
زهرا شیرویه سرپرستار بخش کرونای بیمارستان ایت الله بروجردی هفته گذشته براثر ابتلا به ویروس کرونا آسمانی شد.انتهای پیام/.