برنامه‌های بنیاد استان فارس برای گرامیداشت سالروز ورود آزادگان اعلام شد

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۱
کد مطلب : ۳۴۶۸۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: باتوجه به شیوع بیماری کرونا، برنامه‌های گرامیداشت سالروز ورود آزادگان امسال با محوریت فضای مجازی اجرا می‌شود.
برنامه‌های بنیاد استان فارس برای گرامیداشت سالروز ورود آزادگان اعلام شد
به گزارش «ایثار»، رجبعلی راهی، ضمن گرامیداشت فرارسیدن ۲۶ مرداد ماه، سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، به تشریح برنامه‌های بنیاد استان فارس پرداخت و گفت: باتوجه به شیوع بیماری کرونا، برنامه‌های گرامیداشت سالروز ورود آزادگان امسال با محوریت فضای مجازی اجرا می‌شود.
وی بیان کرد: برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای آزاده، مصاحبه تلویزیونی با آزادگان فارس در برنامه‌های مختلف صدا و سیما، تهیه کلیپ ویژه روز آزادگان و هماهنگی با شهرداری شهرهای مختلف استان به منظور پخش نماهنگ‌ها از تلویزیون‌های شهری، برگزاری مسابقات فرهنگی و رژه خیابانی خودروها در ۲۶ مرداد از جمله برنامه‌های بنیاد فارس به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس همچنین از توزیع نمادین سه هزار بسته ماسک در شیراز به مناسبت گرامیداشت ۲۶ مرداد ماه خبرداد و افزود: انجام تماس تلفنی با آزادگان استان و پیگیری مسائل و مشکلات آن‌ها، توزیع بسته‌های کمک‌های مومنانه به گروهی از افراد نیازمند نیز بخش دیگری از برنامه های بنیاد فارس به مناسبت این ایام است.
راهی گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان، مقررشد این دستگاه‌ها در زمینه تجلیل از آزادگان مشغول به خدمت و بازنشسته خود اقدام نمایند.
وی گفت: تبلیغات محیطی، پشت نویسی اتومبیل‌ها و شرکت جمعی از آزادگان در جلسه ویدئو کنفراس همایش ملی الماس‌های درخشان نیز از دیگر برنامه‌های بنیاد فارس به این مناسبت است.