آزادگان الگوهای راستین صبر و استقامت هستند

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۱
کد مطلب : ۳۴۶۸۴۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: آزادگان الگوهای راستین صبر و استقامت و همچنین نماد حقانیت ایران اسلامی در برابر استکبار هستند.
آزادگان الگوهای راستین صبر و استقامت هستند
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در دیدار با آزاده و جانباز «محمد حاجی حسینی» گفت: امروز اقتدار و امنیت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان، جانبازان و آزادگان سرفراز است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان ادامه داد: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرزوبوم را نخواهد کرد.
وزیری بابیان اینکه رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به ما درس ايثار، فداكاری و تبعیت از رهبری آموختند، افزود: حفظ و ترويج روحيه ايثار در وصيتنامه همه شهدا به‌وضوح ديده می‌شود. اين شهدا بودند كه با نثار خون خود اجازه ندادند راه امام و انقلاب کم‌رنگ شود و امروزه هيچ قدرتی نمی‌تواند اين انقلاب را از مسیرش منحرف کند.
مدیرکل بنیاد گلستان گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل از این بزرگواران و دیدار با آنان، ازجمله وظایف مهم مدیران و مسئولان است و این مهم می‌بایست به‌عنوان یک فرهنگ در بین مسئولان نهادینه شود.
آزاده و جانباز محمد حاجی حسینی در سال ۱۳۳۲ متولد شد و در ۴ تیرماه ۱۳۶۷ در جزیره مجنون به اسارت دشمن بعثی درآمد و در ۱۹ شهریور ۱۳۶۹ به میهن اسلامی بازگشت. همچنین وی در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۶۵ در منطقه خرمال بر اثر اصابت ترکش از ناحیه دست و پای چپ به درجه جانبازی نائل گشت.
انتهای پیام/