آزادگان اسوه‌های صبر و استقامت هستند

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۶
کد مطلب : ۳۴۶۸۶۳
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به سالروز ورود آزادگان قهرمان به میهن اسلامی، گفت: در آستانه سی‌امین سالروز ورود آزادگان به کشور هستیم که این رویداد بزرگ را گرامی می‌داریم زیرا آزادگان اسوه‌های صبر و استقامت هستند.
آزادگان اسوه‌های صبر و استقامت هستند
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در نخستین جلسه شورای ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت استان گفت: پیامدهای فرهنگ ایثار و شهادت امروز در جامعه عینیت پیدا کرده است و همانطوری که در ۸ سال دفاع مقدس از خودگذشتگی و ایثار از کیان جمهوری اسلامی نمود پیدا کرد امروز این فرهنگ در جامعه نهادینه شده و مظاهر آن با عنوان ایثار اجتماعی با مصادیق کمک‌های مومنانه، از خودگذشتگی جامعه پزشکی و غیره تبلور یافته که این آثار و برکات فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به سالروز ورود آزادگان قهرمان به میهن اسلامی، افزود: در آستانه سی‌امین سالروز ورود آزادگان به کشور هستیم که این رویداد بزرگ را گرامی می‌داریم زیرا آزادگان اسوه‌های صبر و استقامت هستند.
استاندار چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه ضمن تبریک روز ۲۶ مردادماه سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی، گفت: اگر در دوران جنگ محل ایثارگری و شهادت در پشت خاکریزها بود امروز محل ایثارگری در تولید و بیمارستان است.
اقبال عباسی با اشاره به معنی ایثار که گذشتن از حق خود به نفع دیگری است، افزود: در هر جایی اگر ببینیم ظلمی به کشور می‌رسد باید در مقابل ناحق ایستاد. مسئولان باید در امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، دقیق، به روز و تاثیرگذار باشند. ما وظیفه داریم حرمت منسوبین شهدا را حفظ کنیم.
انتهای پیام/