مردم و مسئولان وامدار ایثارگران، آزادگان و شهدا هستند

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۷
کد مطلب : ۳۴۶۸۶۴
مدیر کل بنیاد خوزستان به‌مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان، گفت: همه مردم و مسئولان ایران وامدار ایثارگران، آزادگان و شهدا هستند.
مردم و مسئولان وامدار ایثارگران، آزادگان و شهدا هستند
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا فرجیان، به‌مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان  به‌میهن گفت: ۲۶ مرداد سال ۱۳۶۹ یادآور بازگشت غرور آفرین مردان و زنان آزاده‌ای است که پس از تحمل سال‌ها شکنجه و دوری و رنج اسارت به وطن بازگشتند و به انتظار خانواده‌های خود و میلیون‌ها ایرانی پایان دادند. همه مردم و مسئولان ایران وامدار ایثارگران، آزادگان و شهدا هستند. 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان  افزود: در ۲۶ مرداد شکیبایی مادران، پدران، همسران و فرزندان آزادگان عزیز به بار نشست و وعده الهی تحقق یافت که فرمود «و بشر الصابرین» و در نهایت، سال های نگرانی و شوق دیدار به پایان رسید و فرزندان ملت به آغوش وطن بازگشتند.
مدیر کل بنیاد خوزستان تصریح کرد:‌ امروز ما به عنوان خدمتگزار موظفیم قدردان مقاومت آزادگان باشیم و به پاس سال‌ها صبوری و تحمل رنج اسارت از هیچ کوششی فروگذار نکنیم. تمامی سعی و تلاش ما این است که بار و فشاری را از زندگی ایثارگران عزیز برداریم و مسائل و مشکلات آنها را کاهش دهیم.
فرجیان در خصوص برنامه های سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی نیز گفت: امسال در شرایطی متفاوت با هر سال، باتوجه به شیوع بیماری کرونا، برنامه‌های گرامیداشت سالروز ورود آزادگان امسال با محوریت فضای مجازی اجرا می‌شود.
وی بیان کرد: برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای آزاده، مصاحبه رادیو تلویزیونی با آزادگان، پخش نماهنگ از تلویزیون شهری، برگزاری مسابقات فرهنگی و رژه خیابانی خودروها در ۲۶ مرداد، انجام تماس تلفنی با آزادگان استان و پیگیری مسائل و مشکلات آن‌ها از برنامه‌های این ایام است و با هماهنگی‌های انجام شده با دستگاه‌های اجرایی استان، مقرر شد این دستگاه‌ها در این زمینه از آزادگان مشغول به خدمت و بازنشسته خود تجلیل  کنند.
مدیر کل بنیاد خوزستان ادامه داد: انجام تبلیغات محیطی در سطح شهرها و ادارات، پشت نویسی اتومبیل‌ها و شرکت جمعی از آزادگان در جلسه ویدئو کنفراس همایش ملی الماس‌های درخشان هم از دیگر برنامه‌های این مناسبت است.
انتهای پیام/