تقدیر آزادگان استان البرز از ایثارگری‌های مدافعان سلامت

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۵
کد مطلب : ۳۴۶۸۸۰
آزادگان استان البرز در مراسمی از مدافعین سلامت بیمارستان کوثر به پاس ایثارگری و مجاهدت‌های آنان در مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا تقدیر کردند.
تقدیر آزادگان استان البرز از ایثارگری‌های مدافعان سلامت
به گزارش «ایثار»، آزادگان استان البرز در مراسمی به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروز بزرگداشت آزادگان که با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، دکتر مهدوی رییس بیمارستان کوثر، مسئولان و کادر درمانی بیمارستان برگزار شد از مدافعین سلامت بیمارستان کوثر شهرستان کرج به پاس ایثارگری و مجاهدت‌های آنان در مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا قدردانی کردند.
سلیمان رستمیان در این مراسم با گرامی داشت ۲۶ مرداد ماه سالروز افتخارانگیز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی گفت: ۲۶ مرداد سال ۶۹ برای ملت ایران روزی فراموش‌نشدنی و پر از شادی بود، در این روز اولین گروه آزادگان بعد از سالها اسارت به میهن اسلامی بازگشتند.
وی افزود: در دوران جنگ تحمیلی آزادگان با تبعیت از امام(ره) تا آخرین لحظه مقاومت کردند و سرانجام نیز اسیر دشمن شدند. آنها در دوران اسارت سختی‌های بسیاری را تحمل کردند اما هیچگاه از آرمان‌های خود دست نکشیدند و با از خودگذشتگی و ایثار حقانیت جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان ثابت کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه به وضعیت شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: کنترل و مهار این بیماری همچون دوران دفاع مقدس نیازمند ازخودگذشتگی است و مدافعان سلامت ایثارگران این عرصه هستند. برای از بین رفتن بیماری کرونا صرف انجام وظیفه جوابگو نیست و لازم است که مدافعان سلامت با دل و جان دراین عرصه قدم بگذارند که خوشبختانه تاکنون این عزیزان به بهترین شکل ممکن ایفای نقش کرده‌اند.
رستمیان در پایان بیان کرد: امروز تعدادی از آزادگان این مرز و بوم به نمایندگی از تمام آزادگان به عنوان میراث‌داران استقامت و ایثار آمده‌اند تا به مدافعان سلامت خسته نباشید بگویند و از زحمات آنها تشکر کنند و به آنها یادآوری کنند که مردم ایران قدردان شما خواهند بود و این کار شما هیچگاه فراموش نمی‌شود و قطعا نسل‌های آینده از شما به عنوان ایثارگران عرصه سلامت به نیکی یاد می‌کنند.
در ادامه احمد مهدوی، رییس بیمارستان کوثر نیز با ابراز خرسندی از حضور آزادگان در این بیمارستان تلاش امروز مدافعان سلامت را برگرفته از آموزه‌های مقاومت ایثارگران دانست و گفت: ما در این مسیر به یاری خدا همچون رزمندگان و آزادگان که در راه دفاع از اسلام و میهن، از هیچ‎گونه جانفشانی دریع نکردند تا شکست کامل کرونا همه تلاش خود را می‌کنیم.
وی افزود: مدافعان سلامتی که امروز پا به میدان مبارزه با کرونا گذاشته‌اند، همگی فرزندان شما هستند، فرزندان نسلی که مقاومت را سرلوحه کار خود قرار دادند و با تحمل همه سختی‌ها تسلیم دشمن نشدند و به همه دنیا ثابت کردند که ملت ایران هیچگاه زیر بار ظلم و ستم نمی‌رود. امروز مدافعان سلامت ادامه‌دهنده راه شما هستند و با تلاش و پشتکار همان افتخاری را رقم می‌زنند که شما آزادگان این مرز و بوم در جبهه‌های جنگ و هشت سال دفاع مقدس آفریدید.
انتهای پیام/