رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه:

تجلیل از آزادگان،تجلیل از فرهنگ صبر و استقامت است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۲
کد مطلب : ۳۴۷۰۱۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه گفت: آزادگان اسارت را بستری برای خودسازی قرار دادند و چنان روحشان بلند است که با عطر حضورشان شاهد تاثیرگذاری معنوی آنان برای نسل جدید هستیم.
تجلیل از آزادگان،تجلیل از فرهنگ صبر و استقامت است
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،به مناسبت 26 مرداد سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی،مراسم تجلیل از آزادگان پرافتخار شهرستان بشرویه با حضور مسئولین ادارات و نهادها در محل گلزار شهدای این شهرستان برگزار گردید.
عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه ضمن خیرمقدم و تبریک این روز خجسته به میهمانان به ویژه آزادگان سرافراز افزود: آزادگان این مردان قبیله مقاومت از تهدید،فرصت ساختند و اسارت را بستری برای خودسازی قرار دادند و چنان روحشان بلند است که با عطر حضورشان شاهد تأثیرگذاری معنوی آنان برای جوانان و نسل جدید هستیم.
عادل در ادامه بیان نمود:می توان گفت که تجلیل از آزادگان،تجلیل از فرد نیست بلکه تجلیل از فرهنگ صبر و مقاومت است.
وی تصریح کرد:وظیفه ما به ویژه نوجوانان و جوانان این است که قدر این گنجینه های ارزشمند را بدانیم و دنباله روی سیره این عزیزان باشیم.
سیدحسین علوی آزاده و جانباز معزز این شهرستان گفت: آزادگان وارثان شهیدان و یادگاران دفاع مقدس با صبر و ایمان راسخ با الهام از مکتب اسلام و ائمه اطهار در سالهای اسارت و دور از دیار و سرزمین اسلامی با کوله باری از خاطرات در این روز به میهن بازگشتند و شکوه مقاومت و سرافرازی را بر صحیفه درخشان ایران اسلامی ثبت کردند.
 برنامه های این مراسم با خاطره گویی آزادگان و تجلیل از این بزرگواران پرافتخار به پایان رسید.