سربلندی امروز به‌واسطه مقاومت و ایستادگی رزمندگان است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۲
کد مطلب : ۳۴۷۱۲۴
رئیس بنیاد شهید و امورایثارزگران عجب‌شیر گفت: سربلندی امروز ایران اسلامی به‌واسطه مقاومت و ایستادگی رزمندگان سرافرازی است که خالصانه برای دفاع از کیان مملکت اسلامی فعالیت کردند و این ایثار خود را همچون مدالی ارزشمند می‌دارند.
سربلندی امروز به‌واسطه مقاومت و ایستادگی رزمندگان است
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر احمد خیرخواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عجب‌شیر ضمن تقدیر از خانواده‌ای آزادگان گفت: امنیت و آرامش امنیت کشور و انقلاب مرهون خون شهدا و جانبازان و صبر و مقاومت خانواده‌های این عزیزان است و مسئولان شهرستان باید در همه حوزه‌ها آماده خدمت به خانواده شهدا ، جانبازان و آزادگان باشند.
وی افزود: سربلندی امروز ایران اسلامی به‌واسطه مقاومت و ایستادگی رزمندگان سرافرازی است که خالصانه برای دفاع از کیان مملکت اسلامی فعالیت کردند و این ایثار خود را همچون مدالی ارزشمند می‌دانند.
خیرخواه اظهار داشت: آزادگان سلحشور با مقاومت دلیرانه خود موجب یأس و ناامیدی دشمنان و موجب سرافرازی و تقویت نظام اسلامی شدند.
وی در ادامه بیان کرد: امروز حضور آزادگان سرافراز در عرصه‌های علمی و مدیریتی کشور فرصت مغتنمی برای دولت و کشور است.
رئیس بنیاد شهید عجب‌شیر گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان،آزادگان و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود، کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
انتهای پیام