​رئیس بنیاد رودان:

آزادگان با صبر خود باعث استقامت ملت شدند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۳
کد مطلب : ۳۴۷۲۰۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودان گفت: آزادگان با صبر، فداکاری و شجاعت خود باعث استقامت و افتخار ملت ایران شدند.
آزادگان با صبر خود باعث استقامت ملت شدند
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عبدالرضا سالاری یکشنبه ۲۶ مردادماه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان، به اتفاق حجت الاسلام مهدی دری امام جمعه رودان و مصطفی غلامپور فرماندار این شهرستان ضمن دیدار با ۲۶ آزاده گرانقدر، از این عزیزان تجلیل کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودان ۲۶ مرداد را روز اتحاد ملت ایران در مقابل دشمنان دانست و افزود: آزادگان در اسارت با اعتقادات دینی قوی و تحمل در برابر شکنجه های بی رحمانه، گام های ظالمانه دشمن را سست کردند.
وی با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا در شرایط سخت، فرزندان برومند خود را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کردند، ادامه داد: اجر و پاداش ایثارگری های همه انسان ها نزد خداوند متعال محفوظ است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رودان، خدمت به جامعه شاهد و ایثارگران را یک توفیق معنوی دانست و تصریح کرد: آزادگان با صبر، فداکاری و شجاعت خود باعث استقامت و افتخار ملت ایران شدند.
حجت الاسلام مهدی دری امام جمعه شهرستان رودان با اشاره به اینکه تجلیل از ایثارگران به مناسبت های مختلف نیازمند همدلی و همکاری همه مسئولان است، اظهار داشت: عزت و جایگاه والای کشور خود را مرهون خون شهدا و فداکاری ایثارگران هستیم.
مصطفی غلام پور فرماندار شهرستان رودان ضمن تکریم و تجلیل از مقام آزادگان، گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران اسوه های شجاعت و رمز پیروزی انقلاب اسلامی در جنگ فرهنگی نیز محسوب می شوند.
انتهای پیام/
 
 
طاهره دهقان نژاد خبرنگار ایثار هرمزگان در شهرستان رودان