دیدار با آزادگان شهرستان خوسف،

آزادگان در این دوران نماد مجاهدت، استقامت و نصرت الهی اند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۷
کد مطلب : ۳۴۷۲۲۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف گفت: آزادگان در این دوران نماد مجاهدت، استقامت و نصرت الهی اند.
آزادگان در این دوران نماد مجاهدت، استقامت و نصرت الهی اند
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی عصر روز 26 مرداد 1399 با تعدادی از آزادگان سرافراز شهرستان خوسف دیدار به عمل آمد.
در این دیدار که محمد شفیعی فرماندار شهرستان خوسف، علی سالاری رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان بیرجند نیز حضور داشتند.
حجت الاسلام مرتضی ابراهیم زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف به بیان مطالبی پیرامون ارزش صبرو استقامت پرداخت و افزود : آزادگان عزیز مجاهدانی صبور و بصیر در دوران دفاع مقدس و پس از آن بودند و اجر و مزد این استقامت را فقط خداوند میتواند پرداخت کند. 
رئیس بنیاد خوسف ضمن بیان اینکه 18 آزاده دلاور از خطه شهرستان خوسف می باشند افزود: آزادگان عزیز نماد مجاهدت، استقامت و نصرت الهی در این زمانه اند و ما امیدواریم بتوانیم خدمتگزار خوبی برای جامعه ایثارگران باشیم و به این خدمتگزاری افتخار می کنیم.
در این دیدار نیز فرماندار شهرستان خوسف ضمن تبریک این روز به آزادگان عزیز شهرستان، آمادگی خود را در جهت گره گشایی از مشکلات این جامعه ایثارگری اعلام نمود.
گفتنی است شهرستان خوسف در فاصله 30 کیلومتری مرکز استان بوده و 96 شهید و 152 جانباز و 18 آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.