تجلیل از آزادگان شهرستان سربیشه در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۵
کد مطلب : ۳۴۷۲۸۲
فرماندار شهرستان سربیشه گفت: آن عزّتی که شهدا و جانبازان و آزادگان و رزمندگان عزیز برای ما آوردند،ستودنی است.
تجلیل از آزادگان شهرستان سربیشه در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در 26 مرداد 1369 و در راستای تجلیل  و تکریم از آزادگان و خانواده مکرمشان ، فرماندار شهرستان سربیشه ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، مسئولین اداره آموزش و پرورش و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران در نشستی صمیمی با تعدادی از آزادگان معزز شهرستان دیدار و از آنان تجلیل نمودند .
حاجی زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سربیشه ضمن گرامیداشت سی امین سالروز ورود آزادگان و عرض خیر مقدم بیان داشت : شعار محوری امسال همدلی ، مقاومت و ایثار اجتماعی است که با توجه به شرایط جامعه در مواجهه با ویروس منحوس کرونا و تحریم های ظالمانه انتخاب شده است و مردم در مواجهه با شرایط سخت بایستی آزادگان را الگوی صبر و استقامت خود قرار دهند .
در این جلسه مهندس محمدی فرماندار شهرستان سربیشه ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی و سالروز بازگشت آزادگان ، بیان داشت : آن عزّتی که شهدا و جانبازان و آزادگان و رزمندگان عزیز برای ما آوردند،ستودنی است و مسئولین خودشان را مدیون این بزرگواران می دانند. لذا از زحمات،رشادتها و صبر و حوصله جانبازان ، آزادگان و ایثارگران عزیزمان تشکر می کنیم.
در ادامه جلسه سرهنگ ابراهیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه نیز گفت :اگر مسئولین ومردم امروزه علیرغم همه تهدیدات دشمنان،در امنیت کامل زندگی می کنند در سایه رشادتها و دلاوریهای جانبازان ، آزادگان و همرزمان شهیدشان می باشد.
در حاشیه این جلسه با جانباز آزاده محمد مودی در شهر مود دیدار بعمل آمد . همچنین بیان خاطرات توسط آزادگان شهرستان زینت بخش این مراسم بود .
گفتنی است شهرستان سربیشه در 65 کیلومتری بیرجند واقع شده،184شهید،58 جانباز و 6 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.