دیدار و تجلیل دو تن از آزادگان سرافراز توسط مسئولین شهرستان فردوس

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱
کد مطلب : ۳۴۷۲۹۵
مهندس حلاج مقدم فرماندار شهرستان فردوس گفت : کارهایی که آزادگان برای ایران اسلامی و تداوم انقلاب شکوهمند اسلامی انجام دادند نقطه‌ عطفی در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی بود.
دیدار و تجلیل دو تن از آزادگان سرافراز توسط مسئولین شهرستان فردوس
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، همزمان با گرامیداشت ایام بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی در آیینی با حضور فرماندار شهرستان فردوس ، امام جمعه ، فرمانده ناحیه سپاه پاسداران ، بخشدار اسلامیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، از صبر و استقامت و از خودگذشتگی دو تن از آزادگان شهرستان تجلیل و قدردانی شد.
کاظم دوزنده ضمن گرامیداشت این روز بیاد ماندنی و تبریک روز آزادگان،بیان نمود : در این دیدارها به نمایندگی از آزادگان سرافراز شهرستان از آقایان عبدالنبی جلالی و غلامرضا کریم زاده تجلیل بعمل آمد.
مهندس حلاج مقدم فرماندار شهرستان ، در این دیدارها به رشادت‌ها و تحمل سختی دوران اسارت اشاره کرد و بیان کرد : آزادگان سرافراز مایه سربلندی و افتخار کشور و الگوهای مقاومت در جامعه هستند و تکریم جایگاه والا و تجلیل از آنان و جانبازان و ایثارگرن وظیفه همگانی مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی است .
وی در ادامه خاطرنشان کرد: مجاهدت‌های آزادگان و صبر و بردباری خانواده‌های آنان نباید فراموش شود زیرا کارهایی که آزادگان برای ایران اسلامی و تداوم انقلاب شکوهمند اسلامی انجام دادند نقطه‌ عطفی در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی بود.
گفتنی است، آزاده و جانباز سرافراز غلامرضا کریم زاده متولد 1342 با مدت اسارت 2368 روز و عبدالنبی جلالی متولد 1343 با مدت اسارت 773 روز است.