به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی،

دیدار فرمانده سپاه فردوس با خادمین خانواده های شاهد و ایثارگر

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰
کد مطلب : ۳۴۷۳۵۷
رئیس بنیاد فردوس گفت: آزادگان از پیشتازان حمایت از ولایت و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.
دیدار فرمانده سپاه فردوس با خادمین خانواده های شاهد و ایثارگر
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، همزمان با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس در معیت مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه و فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات با رئیس و پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیدار نمودند.
در این دیدار فرمانده سپاه و نمایندگی ولی فقیه ضمن تبریک این روز بزرگ و بیادماندنی به جامعه ایثارگری و آزادگان غیور ، از خدمات خالصانه و شبانه روزی ریاست بنیاد به خانواده بزرگ و معزز شهدا ، آزادگان و جانبازان تقدیر و تشکر نمودند.
کاظم دوزنده رئیس بنیاد فردوس ضمن خیرمقدم و قدردانی از حضور فرمانده سپاه در بنیاد شهید و امورایثارگران و گرامیداشت یاد و خاطره این روز پرافتخار ، به ارائه گزارشی از خدمات انجام شده پرداخت و از پشتیبانی و همراهی برنامه های فرهنگی سپاه در تکریم خانواده معزز شاهد وایثارگر تقدیر و تشکر نمود.
وی افزود، آزادگان کسانی هستند که با اخلاص و ایمان حقیقی و با وجود شکنجه‌های فراوان جسمی و روحی دست از اهداف راستین خود برنداشتند و امروز همه ما امنیت و آسایش خود در این مرز و بوم را مدیون جان‌فشانی‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان می‌دانیم.آنها عزم استواری برای حراست از دستاوردهای دوران اسارت داشتند و در مسیر پاسداری از این ارزش‌ها و تلاش برای ماندگاری آن قدم‌های بلندی برداشتند.
 گفتنی است شهرستان  فردوس در 200 کیلومتری مرکز استان واقع شده و دارای 200 شهید، 12 آزاده و 400 جانباز میباشد که تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.