به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی،

دیدار و تجلیل از آزادگان سرافراز بشرویه انجام شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۲
کد مطلب : ۳۴۷۳۷۵
عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه گفت: آزادگان میراث داران بزرگ انقلاب اند و ما به عنوان مسئول در نظام جمهوری اسلامی مدیون رشادت ها،صبر و استقامت این عزیزان هستیم.
دیدار و تجلیل از آزادگان سرافراز بشرویه انجام شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،به مناسبت سالروز ورود آزادگان از سه نفر از آزادگان این شهرستان محمدرضا فیض آبادی ،باقر عمادی 3- سیدحسین علوی با حضور فرماندار،امام جمعه و خادمین خانواده های معظم شهدا و ایثارگر در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه دیدار و تجلیل به عمل آمد.
مهندس شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه در این دیدار گفت: آزادگان غیور در دوران اسارت،ذره ای از آرمان ها و اعتقادات خود کوتاه نیامدند و همچنان به دفاع از موجودیت انقلاب،شرف و عظمت ایران پرداختند و اکنون نیز پس از گذشت سال ها همچنان روحیه مقاومت و ایستادگی را حفظ کرده اند.
شفیعی افزود:دیدار آزادگان،جانبازان و خانواده های معظم شهدا،یادآوری این موضوع مهم است که چه کسانی چه زحماتی را متحمل شدند تا امروز این مسئولیت ها به دست امثال ما بیفتد و ما وظیفه داریم برای تحقق آرمان ها و اهداف والای این عزیزان بکوشیم و قدردان زحمتشان باشیم.
وی امنیت،سربلندی و موفقیت ایران را مدیون این جانفشانی های ایثارگران دانست و بیان نمود:ما امانتداران عزیزانی هستیم که با مشقت و سختی در مسیر حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جان و مال خود گذشتند.
در پایان این دیدارها به رسم یادبود لوح تقدیر از طرف استاندار خراسان جنوبی به این عزیزان اهدا گردید.
گفتنی است آزادگان سرافراز و پرافتخار محمدرضا فیض آبادی در تاریخ 1361/3/4 در منطقه عملیاتی چذابه، سیدحسین علوی در تاریخ 1360/9/8 در منطقه عملیاتی بستان و باقر عمادی در تاریخ 1359/10/20 در منطقه عملیاتی آبادان به اسارت دشمن بعثی درآمده و به درجه رفیع آزادگی نایل آمدند.