آزادگان و جانبازان ادامه‌دهنده راه شهدا هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۳۴۷۳۸۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب‌شیر با اشاره به اینکه آزادگان و جانبازان عزیز ادامه‌دهنده راه شهدا هستند، افزود: چیزی که شهدا با خون خود نوشتند آزادگان با صبر و تحمل دوران اسارت به آن عمل کردند.
آزادگان و جانبازان ادامه‌دهنده راه شهدا هستند
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر: احمد خیرخواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و همه ایثارگران اظهار داشت: آزادگان و ایثارگران نماد استقامت، ایثار و پایمردی به ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
خیرخواه با اشاره به اینکه آزادگان و جانبازان عزیز ادامه‌دهنده راه شهدا هستند، افزود: چیزی که شهدا با خون نوشتند آزادگان با صبر و تحمل دوران اسارت به آن عمل کردند.
وی آزادگان را سرو قامتان صبر و بردباری خواند و افزود: این انسان‌های بزرگوار باوجود شکنجه‌های فراوان رژیم بعثی عراق تا پای جان ایستادند و ایستادگی، صبر و استقامت را سرلوحه زندگی خود قراردادند و امروز الگو و افتخاری برای میهن اسلامی هستند.
رئیس بنیاد عجب‌شیر با تأکید بر اینکه نهادینه‌سازی فرهنگ پایداری، مقاومت، آزادگی و شناساندن مقام و منزلت آزادگان باید یکی از اولویت‌های مهم باشد، افزود: حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب و دفاع مقدس و انتقال آن به نسل جدید از ضروریات امروز جامعه است.
این مقام مسئول بیان داشت: آزادگان سرافراز سند افتخارآمیز جمهوری اسلامی و از بی‌منت‌ترین و کم‌توقع‌ترین قشرهای جامعه هستند که در دوران اسارت خود جانانه در مقابل دشمن ایستادند و از آرمان‌های دینی، ملی و انقلابی خود دست برنداشتند.
خیرخواه خاطرنشان کرد: امنیت موجود در ایران اسلامی و اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه مرهون رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام، شهدا، ایثارگران و آزادگانی است که جان‌برکف در صف مقابله با دشمن قرارگرفته و جان‌فشانی کردند.
وی ادامه داد: خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان سرمایه‌های معنوی ایران اسلامی می‌باشند که با هیچ‌چیز قابل‌مقایسه نیست.
خیرخواه ادامه داد: آزادگان مانند پلی برای انتقال فرهنگ اسارت از درون اردوگاه‌ها به شهرهای میهن اسلامی ایران هستند و آن‌ها باید علاوه بر حفظ این فرهنگ به ترویج آن در جامعه تلاش نمایند.
انتهای پیام/