اهدای تمثال شهدای بشرویه به فرماندهی نیروی انتظامی توسط جانباز و آزاده سرافراز فیض آبادی

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۲
کد مطلب : ۳۴۷۵۷۱
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه گفت: جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تمثال شهدای بشرویه توسط جانباز و آزاده پرافتخار محمدرضا فیض آبادی به فرماندهی نیروی انتظامی اهدا گردید.
اهدای تمثال شهدای بشرویه به فرماندهی نیروی انتظامی توسط جانباز و آزاده سرافراز فیض آبادی
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه به همراه معتمدین معین و رییس تبیلغات اسلامی با فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود:ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی ها مسیر تعالی را برای فرزندان امروز کشور گشوده است.
عادل تصریح کرد:پاسداشت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران که یادگاران دفاع مقدس هستند،بر همگان واجب است.
وی در ادامه بیان کرد:وظیفه ما به ویژه نسل جوان این است که قدردان خون شهدا و ازخودگذشتگی جانبازان و آزادگان باشیم و سیره و مسیر این عزیزان را دنبال کنیم.
سرهنگ مریمی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بشرویه با تأکید بر اینکه جانبازان و آزادگان در هر یشرفت و اتفاق خوبی که در کشور رخ می دهد نقش مهم و برجسته ای دارند خاطرنشان کرد:جوانان متعهد و مؤمن با الگو گرفتن از یادگاران دفاع مقدس در جهت اعغتلای ایران اسلامی توانسته اند با همت خود کشور را در عرصه های علمی و فن آوری ممتاز جهانی نمایند.
سرهنگ مریمی افزود:آزادگان میراث داران بزرگ و دیده بان این انقلاب هستند و ما به عنوان مسئول در نظام جمهوری اسلامی مدیون رشادت ها،صبر و استقامت این عزیزان می باشیم.
درپایان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تمثال شهدای بشرویه توسط آزاده سرافراز و پرافتخار حاج محمدرضا فیض آبادی تقدیم فرماندهی نیروی انتظامی گردید.