آزاده سرافرازقربان فرنگی:

حضور مسئولین درکنار آزادگان و نشستن پای درد دل آنان بسیارارزشمند است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۶
کد مطلب : ۳۴۷۵۷۹
آزاده سرافرازقربان فرنگی در تاریخ 61/1/2 در منطقه شوش به اسارت دشمن بعثی در آمد و درتاریخ 69/5/29 به میهن اسلامی بازگشت.
حضور مسئولین درکنار آزادگان و نشستن پای درد دل آنان بسیارارزشمند است
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،با حضور احمدعلی ناقعی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین شهرستان قاینات با آزادگان سرافراز قربان وحدتی ،قربان فرنگی و محمدامیرخزاعی دیداربعمل آمد.
سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات در این دیدارها با بیان این که آزادگان سند افتخاری برای نظام جمهوری اسلامی ایران هستند گفت: آزادگان صبر و استقامت را به ما آموختند. 
وی ادامه داد: عزت و اقتدار و امنیت وآسایش  امروز ما ارمغان آزادگانی است که سال ها رنج اسارت  را تحمل  کردند و امروز ما به راحتی می توانیم کارهای سیاسی و فرهنگی و اقتصادی خود را به برکت رشادتها  ودلاوریهای آزادگان در امنیت کامل انجام دهیم.
آزاده سرافراز قربان فرنگی نیزدر این دیدار حضور مسئولین در منازل آزادگان و نشستن پای درد دل آنها را بسیار با ارزش توصیف و بابت این حضور تقدیر و تشکرکرد.
این آزاده بزرگوارکه بیشترین مدت اسارت در بین آزادگان شهرستان را داراست در تاریخ 61/1/2 در منطقه شوش به اسارت دشمن بعثی در آمد و درتاریخ 69/5/29 به میهن اسلامی بازگشت.
 گفتنی است شهرستان قاینات در 100کیلومتری بیرجند واقع شده،291شهید،700 جانباز و28 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.