مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی،

آزادگان معلمین مکتب پایداری و غیرت انقلابی اند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹
کد مطلب : ۳۴۷۸۰۲
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از آزادگان سرافراز به عنوان معلمان مکتب پایداری و مقاومت در برابر ظلم ظالمین و نماد غیرت انقلابی مردم این سرزمین یاد کرد.
آزادگان معلمین مکتب پایداری و غیرت انقلابی اند
به گزارش ایثار واحد خراسان خراسان جنوبی، محمد علی واقعی مدیر کل آموزش و پرروش خراسان جنوبی به همراه معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با تنی چند از آزادگان فرهنگی مرکز استان دیدار و گفتگو کردند.
محمد علی واقعی اظهار کرد: ارادت و لبیک مخلصانه به ندای حضرت امام خمینی (ره) رمز شکیبایی و ایستادگی آزادگان در برابر سختی‌ها و شکنجه‌های دوران اسارت است.

وی مقاومت، پایمردی و استکبارستیزی مردم  در تاریخ پر حماسه هشت سال دفاع مقدس پدیده‌ای کم نظیر و الهام بخش به ویژه برای نسل جوان و آینده‌ساز استان دانست و عنوان کرد: فرهنگ آزادگی کلید واژه ی اثبات حقانیت جمهوری اسلامی در مصاف با جبهه معاندین و استکبار جهانی بدر گفتمان بین المللی است.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛ از ۲۶ مرداد؛ به عنوان فرصت مغتنم و ارزشمندی برای بازخوانی دستاورد‌ها و پیامد‌های ایستادگی و پایداری رزمندگان سلحشور و نستوه اسلام در برابر جبهه تا بن دندان مسلح نظام سلطه و پیکره متحد دشمنان غربی، شرقی و منطقه‌ای در میدان عمل یاد کرد و افزود: شما آزادگان سرافراز با نیروی ایمان، اراده و اعتماد به نفس و در سایه وحدت و یکپارچگی ملی، تحت زعامت ولی فقیه برگه ‌های زرین بی شماری را برکتاب تاریخ حماسه و ایثار این سرزمین مقدس رقم زدید.
واقعی افزود:آزادگان فرهنگی، مصداق بارز ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و زیاده خواهی دشمنان هستند و تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی تصدیقی راستین بر این ادعا است که استقلال، عزت و بالندگی امروز علی رقم هجمه تحریم‌ها، توطئه‌ها و خباثت‌های نظام سلطه و جبهه استکبار و در راس آن شیطان بزرگ و رژیم جعلی و غاصب صهیونیسم، حاصل مقاومت و آزادی خواهی است که داهیانه و مقتدرانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به دست آمده است.