حاجی زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه خبر داد :

تجلیل از خدمات جانباز غلامرضا استانستی در شهرستان سربیشه

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱
کد مطلب : ۳۴۷۸۱۸
جانباز غلامرضا استانستی 6 اسفندماه 1364 در عملیات والفجر 9 بر اثر اصابت ترکش دچار 25 درصد از کارافتادگی شده است.
تجلیل از خدمات جانباز غلامرضا استانستی در شهرستان سربیشه
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، ، رئیس شبکه بهداشت و درمان و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان  سربیشه در نشستی صمیمی با پرسنل مرکز بهداشتی و درمانی شهر مود از خدمات سی ساله جانباز بهورز غلامرضا استانستی به مناسبت نیل به کسوت بازنشستگی تجلیل نمودند .
حاجی زاده رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران سربیشه ضمن عرض تبریک به جانباز استانستی گفت : شعار محوری امسال سالروز ورود آزادگان همدلی ، مقاومت و ایثار اجتماعی انتخاب شده است که با توجه به اینکه کادر بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار دارند بهترین الگوی صبر و استقامت برایشان آزادگان معزز می باشند .
 در این جلسه دکتر بیازی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سربیشه ضمن تشکر از خدمات جانباز استانستی برای ایشان در ادامه زندگی سلامتی و طول عمر همراه با موفقیت آرزو نمود .
در حاشیه جلسه پرسنل مرکز بهداشتی و درمانی مود به بیان خاطرات کاری با جانباز استانستی پرداختند و در پایان با لوح سپاس و هدیه از ایشان تجلیل بعمل آمد .
جانباز غلامرضا استانستی 6 اسفندماه 1364 در عملیات والفجر 9 بر اثر اصابت ترکش دچار 25 درصد از کارافتادگی شده است .
گفتنی است شهرستان سربیشه در 65 کیلومتری بیرجند واقع شده،184شهید،58 جانباز و 6 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.