پیام تبریک مدیرکل بنیاد خراسان جنوبی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

تاریخ انتشارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۳۴۷۸۶۶
حجت الاسلام عزیزی طی پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تبریک گفت.
پیام تبریک مدیرکل بنیاد خراسان جنوبی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، حجت الاسلام عزیزی طی پیامی فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را به کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تبریک گفت.       
در متن پیام آمده است:
خدمت به خلق، خدمت به خداست.  "امام خمینی"
هفته دولت یادآور فداکاری های فرزندان گرانقدر انقلاب و احیاکننده روزهای پرشور خدمتگزاری دولتمردان عمل و اندیشه های  سبز شهیدان رجایی و باهنر وفرصتی مناسب برای تبیین خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم  است. 
درس بزرگی که این شهیدان بزرگوار به تاریخ و ملت دادند این بود که دولت‌ مردان ایران اسلامی هیچ‌ گاه از ملت فاصله نداشته و همواره در کنار مردم بودند. بی‌شک وحدت مردم و دولت اسلامی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را به دنبال خواهد داشت و در این راستا چه نیکوست که دولت‌ مردان و خدمتگزاران برای ادامه دادن راه شهیدان والا مقام برای ساختن ایرانی آباد و آزاد هم‌ پیمان شوند.
روز کارمند، تجلیل از انسان‌ های شایسته ‌ای است که هدف‌ شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. از آن‌ جا که کارگزاران و کارمندان هر کشور نقشی اساسی در شکوفایی و پیشرفت آن کشور دارند، از این رو، شایسته است آنان هم‌ گام با توسعه‌ روزافزون علمیِ جهان، به بالندگی و رشد علمی برسند. همان ‌گونه که امام علی (ع) می‌فرمایند: "کارها با آگاهی پیش می‌رود" و "عمل پاکیزه، هرگز بدون دانش صحیح به دست نمی‌آید".
اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه خدمتگزاران کشور به ویژه همکاران پرتلاش خویش در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی تبریک می‌گویم.
                                        محمد تقی عزیزی
                مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی