دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه خدمت گذاری می‌شود

تاریخ انتشارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب : ۳۴۷۸۹۵
بخشدار بخش مرکزی عجب‌شیر گفت: دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه خدمت گذاری بیشتر مسئولان به مردم است و باید تداوم یابد.
دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه خدمت گذاری می‌شود
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، یوسف امیدی بخشدار بخش مرکزی به‌اتفاق احمد خیرخواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، علی نباتی جانشین پادگان 03 شهید برخورداری با خانواده‌های شهیدان «جواد شاهی»،«فولاد آمیله» دیدار و دل‌جویی کرد.
یوسف امیدی در این دیدار گفت: امنیت امروز کشور ثمره خون شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم است و دیدار با خانواده معزز این شهیدان و دلجویی و رسیدگی به امور این بزرگواران دینی بر گردن مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی افزود: شهدا با گذشتن از جان خود از مرزهای این کشور، ارزش‌ها و اصول انقلاب اسلامی پاسداری کردند و امروز ما به‌عنوان وارثان انقلاب با زنده نگه‌داشتن نام و یاد شهدا، وظیفه ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در بین نوجوانان و جوانان را بر عهده‌داریم.
رئیس بنیاد عجب‌شیر نیز در این دیدارها گفت: خانواده معظم شهدا انسان‌های محجوب و کم‌توقعی هستند و سرکشی به این خانواده‌ها و رفع مشکلاتشان باید در دستور کار مسئولان باشد.
خیرخواه خاطرنشان کرد: دیدار مسئولان و خادمان نظام با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و تأسی از سیره این عزیزان موجب افزایش روحیه خدمت به مردم، تلاش و فعالیت بیشتر جهت توسعه کشور خواهد شد و باید در دستور کار مدیران در تمامی سطوح قرار گیرد.
انتهای پیام/