از زحمات مدافعان سلامت بيمارستان حضرت ولی عصر(عج) بیرجند قدردانی شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۳
کد مطلب : ۳۴۸۰۰۲
به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، از زحمات کادر درمان و پرستاران بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) بیرجند به عنوان آزادگان و مجاهدین مبارزه با ویروس منحوس کرونا قدردانی شد.
از زحمات مدافعان سلامت بيمارستان حضرت ولی عصر(عج) بیرجند قدردانی شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،در سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی ،معاون فرهنگی اداره کل بنیاد خراسان جنوبی  و جمعی از آزادگان شهر بیرجند به دیدار کادر درمان و پرستاران بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) رفتند تا از این جهادگران و آزادگان عرصه سلامت، قدردانی به عمل آورند.
در این دیدار غلامرضا رخشانی، مدیر موسسه پیام آزادگان بیرجند ضمن قدردانی و تکریم از کادر درمانی بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) و اجر تلاش‌های بی وقفه کادر درمان در این شرایط کرونایی اظهار داشت: مجاهدت امروز کادر درمان کشور دستکمی از مجاهدان دفاع از حریم وطن ندارد و اجر و ثواب شما قطعا در پیشگاه الهی بسیار بالا است.
وی ادامه داد: این فعالیت‌های تلاشگرانه و بی وقفه شما فراموش نشدنی است و در تاریخ ثبت خواهد شد، بودن در این شرایط بسیار سخت است، ولی باید توجه داشت که همه تلاشگران نخست در پیشگاه الهی و سپس میان مردم عزتمند خواهند بود.
مدیر موسسه پیام آزادگان بیرجند گفت: تکریم نیز کوچکترین کاری است که می‌توان در برابر کار های بزرگ کادر محترم درمان انجام داد.
نارمنجی معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد خراسان جنوبی ضمن گرامی داشت سالروز ورود آزادگان به کشور، خاطر نشان کرد: کادر درمان همچون مجاهدان دوران دفاع مقدس که از خاک و حریم کشور دفاع می‌کردند، مدافعان سلامت و جان همنوعان و هموطنان خود هستند.