حاجی زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه خبر داد :

مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گمنام سربیشه به مناسبت آغاز هفته دولت

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۹
کد مطلب : ۳۴۸۵۵۹
حاجی زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه گفت: مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گمنام سربیشه به مناسبت آغاز هفته دولت برگزار شد.
مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گمنام سربیشه به مناسبت آغاز هفته دولت
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، در آغازین روز هفته دولت، مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گمنام شهر سربیشه با حضور امام جمعه ، فرماندار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و اعضای شورای اداری شهرستان سربیشه برگزار شد.
در حاشیه این مراسم فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان در محل دفتر امام جمعه حضور یافتند.
مهندس محمدی فرماندار شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر به بیان گزارش عملکرد دولت در طول یکسال گذشته در سطح شهرستان سربیشه پرداخت .  
در این جلسه حجه الاسلام نجمی پور امام جمعه شهرستان سربیشه ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت : مسئولین باید به تاسی از شهیدان رجائی و باهنر مردم دار بوده و فرصت مسئولیت را طعمه ای برای مطامع دنیوی خود قرار ندهند و مسئولیت را صرفا برای خدمت به مردم قبول کنند.
در ادامه مراسم قبور مطهر شهدای گمنام با گلاب ناب محمدی شستشو و با اهدای گل به ساحت مقدس شهدا ، با آرمانهای شهدا در جهت خدمت به مردم تجدید پیمان گردید .   
گفتنی است شهرستان سربیشه در 65 کیلومتری بیرجند واقع شده،184 شهید،58 جانباز و 6 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است .