حجت الاسلام عزیزی:

توجه شهید رجایی به نماز یکی از بارزترین ویژگی‌هایش بود

تاریخ انتشاردوشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۴
کد مطلب : ۳۴۸۵۹۴
مدیر کل بنیاد خراسان جنوبی در جلسه شورای اقامه نماز بنیاد استان گفت: توجه شهید رجایی به نماز یکی از بارزترین ویژگی‌هایش بود.
توجه شهید رجایی به نماز یکی از بارزترین ویژگی‌هایش بود
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و بزرگداشت هفته دولت ، با حضور حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی و اعضای شورای اقامه نماز ، از دبیر و فعالان اقامه نماز با هدف توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
حجت الاسلام عزیزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر ایران اسلامی به ویژه شهیدان والامقام رجایی و باهنر اظهار داشت: این هفته و سالروز شهادت رجایی و باهنر فرصت خوبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی با بیان اینکه کارمندان و مدیران باید ویژگی‌های این دو شهید گران قدر را نصب العین خود قرار دهند، گفت: توجه شهید رجایی به نماز یکی از بارزترین ویژگی‌هایش بود لذا امروز باید این مهم در ادارات تقویت شود چراکه گسترش اعمال واجب و نیک مانع از بروز فساد در جامعه می‌شود.
حجت الاسلام عزیزی خاطر نشان کرد : شهیدان رجایی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و نیز تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم هستند. بی شک ترسیم نمایی دقیق از عملکرد و ویژگی های شخصیتی این دو شهید، می تواند فرصتی برای سرمشق قرار دادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم باشد.
مدیر کل بنیاد خراسان جنوبی بیان داشت: در پی ارزیابی و داوری عملکرد دستگاه های اجرای استان در عرصه ی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز بر مبنای نظام جامع ارزیابی توسط ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی و با توجه به مأموریت بنیادین نظام مقدس اسلامی در توسعه و ترویج فرهنگ نماز با استعانت از الطاف الهی و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری، و کسب رتبه ی شایسته ی تقدیر ویژه توسط این اداره کل، از مجتبی مطهری فر، دبیر شواری اقامه نماز بنیاد استان و محمد ایوبی و نرگس وردی فعالین اقامه نماز، با اهدای هدیه و لوح تقدیر تجلیل گردید.
لازم به ذکر است از مهدی نارمنجی معاون فرهنگی و آموزشی و علی اسفندیاری رئیس اداره فرهنگی که طبق گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در اجرای مراسم و مناسبت های ملی و مذهبی سال98 حضور پررنگ و نقش مؤثری داشته اند، توسط مدیر کل بنیاد خراسان جنوبی تقدیر شایسته گردید.