محمدیان رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان طبس :

خانواده معظم شهدا مایه عزت و اقتدار و سرمایه های معنوی نظام جمهوری اسلامی هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۰
کد مطلب : ۳۴۸۷۴۰
محمدیان رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان طبس گفت : خانواده معظم شهدا مایه عزت و اقتدار و سرمایه های معنوی نظام جمهوری اسلامی هستند.
خانواده معظم شهدا مایه عزت و اقتدار و سرمایه های معنوی نظام جمهوری اسلامی هستند
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین ارشد شهرستان با حضور در منزل مادر شهید معظم محمود آذرنیوش  دیدار و از ایشان دلجویی نمودند .
محمدیان رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان طبس در دیدار با خانواده معظم شهید  محمود آذرنیوش با گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت شهدای دولت از شهیدان رجایی وباهنر به عنوان خدمتگزاران صدیق نظام یاد کردند.
وی افزود: خانواده معظم شهدا مایه عزت و اقتدار و سرمایه های معنوی نظام جمهوری اسلامی هستند .
محمدیان رئیس بنیاد شهید طبس افزود : دست آوردهای نظام در نتیجه رشادت ها ومجاهدت هاوصبر وپایداری این قشر عزیز بدست آمده است وهمه ما وظیفه داریم که قدر دان این زحمات وتلاش ها بوده وفداکاریهای آنان را فراموش نکنیم .
گفتنی است : شهید محمود آذرنیوش در تاریخ 8/7/66 اعزام و در منطقه ماووت عملیات نصر  در تاریخ 30/8/66 بر اثر اثابت ترکش به درجه رفیع شهادت نائل شد
شایان ذکر است : شهرستان طبس در فاصله 300کیلومتری مرکز استان واقع که افتخار 221شهید ،512جانباز و 24 آزاده سرافراز تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران نموده است