مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در بیت الشهید جواد کاووسی فردوس

تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۲
کد مطلب : ۳۴۹۰۴۴
کاظم دوزنده رئیس بنیاد فردوس گفت: محرم عالی‌‌ترین جلوه در پاسداشت ارزش‌های الهی و ترویج فرهنگ ایثارو شهادت و زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهداست.
مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در بیت الشهید جواد کاووسی فردوس
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، همزمان با فرارسیدن محرم الحرام ، ماه حزن واندوه و عزاداری سرور و سالار شهیدان ، مراسم روضه خوانی اباعبدا... الحسین (ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی به منظور زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدا در درب منزل شهید جواد کاووسی فردوس برگزار شد.
کاظم دوزنده رئیس بنیاد فردوس ،ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین (ع)  بیان نمود : ماه محرم عالی‌‌ترین جلوه در پاسداشت ارزش‌های الهی و ترویج فرهنگ ایثارو شهادت و زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهداست چراکه شهدا و ایثارگران با تأسی از سرور و سالار شهیدان در مسیر حق و حقیقت به خوبی گام نهادند و خود را به عنوان اسوه‌های ایثار و مقاومت در تاریخ ماندگار کردند و برماست که همواره از این فرهنگ و الگو درس بگیریم و آموزه‌های آن را در سراسر زندگی سرآمد خویش قرار دهیم.باشد که در روز جزا مورد شفاعت امامان و شهدا قرار گیریم.
گفتنی است ، دانش آموز شهید جواد کاووسی سال 1347 در خانواده ای متدین متولد و مردادماه 1362 در منطقه مهران بعلت اصابت ترکش به سرو سینه به فیض شهادت نائل آمد.
 گزیده ای از وصیتنامه ی شهید :
خدایا تو شاهد باش که من در این راه کورکورانه قدم برنداشته ام و از روزی که تو را به یگانگی  شناختم در قلبم جرقه ای از ایمان محمدی  نورانی  شد و از همه چیز گذشتم و به تو پیوستم .