به مناسبت هفته دولت:

مراسم تجلیل از خانواده شهدای کارمند بنیاد خراسان جنوبی انجام شد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰
کد مطلب : ۳۴۹۰۴۸
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اگر تقدسی برای بنیاد شهید قائل هستیم به اعتبار جامعه ایثارگری و خانواده های شهدا است.
مراسم تجلیل از خانواده شهدای کارمند بنیاد خراسان جنوبی انجام شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهید رجائی و باهنر، مراسم تجلیل از خانواده های شهدای کارمند بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت سراسری  از طریق ویدئو کنفرانس با حضور  مهندس اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سلیمانی معاون فرهنگی و آموزشی و در استان خراسان جنوبی نیز همزمان با مرکز و سایر استان های سراسرکشور با حضور حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی ، معاونین و جمعی از پرسنل بنیاد و خانواده گرانقدر کارمند شهید محمد سعید درویشی در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید.
مهندس سعید اوحدی در ابتدای این مراسم، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارمند بنیاد شهید گفت: مطابق با فرمایش حضرت امام(ره) خدمت در بنیاد شهید، خدمت به نبی اکرم (ص) است و اگر انسان تصور کند که خداوند توفیق خدمت در جایی مانند بنیاد شهید را به او داده و به این گفته امام بزرگوارمان عنایت کند، به اهمیت و ارزش سنگین این جایگاه پی خواهد برد.
وی با اشاره به اینکه انسان از جایگاه حقوقی و خدمتی خود تأثیر دو سویه می پذیرد گفت :اگر تقدسی برای بنیاد شهید قائل هستیم به اعتبار جامعه ایثارگری و خانواده های شهدا است که این تقدس را به بنیاد شهید داده اند. این نهاد از پاره های تن جانبازان عزیزی است که همه وجودشان را در طبق اخلاص قراردادند و اگر بنیاد شهید امروز قداست دارد به خاطر صبر و استقامتی است که آزادگان و اسرا از خود نشان دادند. 
مدیر کل بنیاد خراسان جنوبی در حاشیه این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهید رجائی و باهنر  و پاسداشت هفته دولت و عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: شهدای کارمند از نخبگان جامعه کارمندی بودند که در سنگر خدمت و جهاد چون ستاره‌ای فروزان درخشیدند.
حجت الاسلام عزیزی صبوری مادران و همسران شهدا را قابل ستایش توصیف و ابراز امیدواری کرد با خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی که با خون پاک این شهیدان به ثمر رسیده، ارزش ها و آرمان های آنان را پاس بداریم و بتوانیم ادامه دهنده راه آنان باشیم.
در پایان از خانواده شهید والامقام کارمند محمد سعید درویشی با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.