رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه:

تکریم از خانواده شهدا کمترین وظیفه مدیران است

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۳
کد مطلب : ۳۴۹۱۶۰
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه: به مناسبت هفته دولت جمعی از مسئولین با خانواده شهید مهدی ثنایی فر از شهدای شهر ارسک دیدار کردند.
تکریم از خانواده شهدا کمترین وظیفه مدیران است
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،به مناسبت هفته دولت امام جمعه،بخشدار،فرماندهی حوزه مقاومت بسیج سپاه شهر ارسک و خادمین خانواده شهدا و ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه با خانواده شهید مهدی ثنایی فر دیدار و گفتگو کردند.
عباس عادل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بخصوص شهیدان باهنر و رجایی گفت:این هفته فرصت خوبی برای دیدار با خانواده های معظم شاهد است که حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولین دارند.تکریم از خانواده های معظم شهدا کمترین وظیفه مدیران و آحاد مردم جامعه است. 
عادل افزود:آرامش و آسایش امروز جامعه مدیون رشادت و شجاعت شهیدانی است که برای دفاع از خاک و مردم این سرزمین و برای سربلندی انقلاب اسلامی در برابر دشمنان ایستادند و به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.
گفتنی است شهید مهدی ثنایی فر از در سال 1344 در شهر ارسک متولد شد و در لبیک به ندای امام به جبهه های حق علیه باطل اعزام و سرانجام در سن 18 سالگی در تاریخ 1362/5/21 در عملیات والفجر3 در منطقه عملیاتی مهران به درجه رفیع شهادت نایل آمد.