نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز:

سیره شهدای دولت و انقلاب، بهترین الگو برای مسئولان کشور است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۸
کد مطلب : ۳۴۹۲۳۹
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز اظهار کرد: سیره شهدای دولت و انقلاب، بهترین الگو برای کارگزاران ایران اسلامی است که باید بیش‌ازپیش مورد توجه تمامی مسئولان قرار گیرد.
سیره شهدای دولت و انقلاب، بهترین الگو برای مسئولان کشور است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز در آئین تجدید میثاق مسئولین استانی با آرمان‌های والای شهدا به مناسبت هفته دولت گفت: خدمت خالصانه به مردم  وظیفه مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
نماینده ولی‌فقیه در استان افزود: سیره شهدای دولت و انقلاب، بهترین برنامه برای کارگزاران ایران اسلامی است که باید بیش‌ازپیش مورد توجه تمامی مسئولان قرار گیرد.
حجت‌الاسلام آل هاشم به مهم‌ترین شاخص‌های کارگزاران کشور اشاره کرد و گفت: تمام کارگزاران کشور باید انسان‌هایی باتقوا، صالح، عادل، مطالبه گر و امانت‌دار بوده و علاوه بر پرهیز از سیاست زدگی در کارهای اداری، در بطن مردم نیز به‌صورت مستمر حضور داشته باشند.
 امام‌جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود از هیئت‌های عزاداری استان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آئین‌های عزاداری ماه محرم قدردانی کرد و خواستار توجه همه هیئت‌ها و عزاداران حسینی نسبت به رعایت این پروتکل‌ها شد.
انتهای پیام/