مدیرکل بنیاد هرمزگان:

برنامه ریزی از اصول مهم خدمات رسانی مطلوب به ایثارگران است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب : ۳۴۹۶۰۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: برنامه ریزی هدفمند و منظم یکی از اصول مهم در خدمات رسانی مطلوب به ایثارگران است.
برنامه ریزی از اصول مهم خدمات رسانی مطلوب به ایثارگران است
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی در جلسه کارگروه اشتغال که با حضور جمعی از پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: شاید بزرگترین مشکل ما این است که فکر می کنیم سرمایه عالی و مناسب به تنهایی در راستای اشتغال زایی گره گشا است، در صورتی که بدون برنامه ریزی، هماهنگی، مشارکت و همکاری سازنده این مهم هرگز محقق نخواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان اضافه کرد: این منطق که پول به عنوان یک سرمایه اقتصادی برای ایجاد شغل پردرآمد ضروری است را تکذیب نمی کنیم، اما اگر پرداخت تسهیلات بدون آموزش های تخصصی در اختیار ایثارگران گذاشته شود، بی شک دچار مشکلاتی خواهند شد.
وی با بیان اینکه بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در ارتباط با تولید و اشتغال، باید جهادی عمل کرد، ادامه داد: نخستین اقدام اداره اشتغال این نهاد، شناسایی دقیق و به روزِ آمار فرزندان شهدا و ایثارگر جویای کار است.
این مقام مسئول برنامه ریزی هدفمند و منظم را یکی از اصول مهم در خدمات رسانی مطلوب به ایثارگران دانست و تأکید کرد: اگر آمار و اطلاعات دقیق و کاملی از جامعه هدف در اختیار باشد، قادر به برنامه ریزی برای رسیدگی بهتر و حل مشکلات خواهیم بود.
انتهای پیام/
 
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان