مدیرکل بنیاد هرمزگان:

ایجاد اشتغال پایدار برای ایثارگران نیازمند برنامه ریزی دقیق است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۴
کد مطلب : ۳۴۹۶۹۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: اشتغال زایی پایدار برای فرزندان شهدا و ایثارگر نیازمند برنامه ریزی دقیق، منسجم و مشخص است.
ایجاد اشتغال پایدار برای ایثارگران نیازمند برنامه ریزی دقیق است
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی سه شنبه 11 شهریور در نشست صمیمی با حسن خلج طهرانی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(ع) و اصحاب باوفایش، اظهار داشت: باید ابتدا در نظر گرفته شود که چه شغلی برای کدام منطقه می تواند توجیه اقتصادی داشته باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه ورود به بحث اشتغال بدون همکاری، همت، تعامل و مشارکت میسر نیست، افزود: مسائل اقتصادی، حل بحران بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه شاهد و ایثارگر جزو اولویت های این نهاد است.
وی استان هرمزگان را دارای ظرفیت های منحصربه فردی برای اشتغال زایی دانست و ادامه داد: باید تمام ظرفیت ها را برای تحقق این مهم به کار گرفت و با تلاش مضاعف مدیریت کرد.
ناوکی با اشاره به اینکه اشتغال زایی پایدار برای فرزندان شهدا و ایثارگر نیازمند برنامه ریزی دقیق، منسجم و مشخص است، تأکید کرد: اگر برنامه اشتغال به درستی انجام شود، به نتایج مثبت و قابل توجهی در این زمینه خواهیم رسید.
حسن خلج طهرانی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، اشاره ای به تفاهم نامه قبلی این دو نهاد در راستای ادامه همکاری بیشتر جهت رفع مشکل اشتغال ایثارگران کرد و ادامه داد: برای پیشبرد بهتر این هدف ارزنده باید به طور مستمر با شرکت های زیر مجموعه منطقه ویژه اقتصادی جلساتی برگزار شود تا با مشارکت و بهره مندی از پیشنهادها و نظرهای یکدیگر بتوانیم خروجی مفیدی داشته باشیم.
انتهای پیام/