فرماندار مراغه:

مسئولان باید ادامه‌دهنده راه شهدا باشند

تاریخ انتشارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۱
کد مطلب : ۳۴۹۷۳۵
فرماندار شهرستان مراغه در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران با تأکید بر زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا گفت: مسئولان باید ادامه‌دهنده راه شهدای والامقام باشند.
مسئولان باید ادامه‌دهنده راه شهدا باشند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، سید علی موسوی حسینی فرماندار شهرستان مراغه به‌اتفاق فرمانده سپاه، فرمانده انتظامی شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اظهار داشت: رشادت و جان‌فشانی شهدا و ایثارگران رشید و غیور انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست و مسئولان باید ادامه‌دهنده راه شهدا باشند.
وی ادامه داد: فداکاری و ایثارگری آن بزرگواران در تاریخ ماندگار و موجب پیروزی انقلاب اسلامی بر دشمنان در تمامی دوران شده است.
وی افزود: خانواده‌های شهدا بیشترین فداکاری‌ها را داشته‌اند و باید مسئولان با عیادت و دیدار با آن‌ها به وظیفه خود عمل کنند چراکه ما هر چه داریم از آن بزرگواران است.
موسوی حسینی گفت: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و رشادت‌های ایثارگران در برابر توطئه‌های دشمنان بااقتدار و صلابت ایستاده است.
وی اضافه کرد: در این میان صبر، ایثار و فداکاری خانواده‌های شهدا و ایثارگر برای اقتدار، سربلندی و عزت نظام و انقلاب ستودنی است.
انتهای پیام/