پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت « سالروز شهادت شهید محمود کاوه »

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶
کد مطلب : ۳۴۹۸۲۱
روحیه اطاعت‌پذیری و ولایتمداری از جمله ویژگی های شخصیتی آن شهید والامقام است.
پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت « سالروز شهادت شهید محمود کاوه »
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی در پیامی سالروز شهادت شهید محمود کاوه را گرامی داشت.
متن پیام به شرح ذیل است:
 بسم رب الشهداء والصدیقین
شکوه و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت دلیرمردانی است که در مکتب انسان ساز ولایت، درس عشق و ایثار آموختند؛ مردانی که با دل بریدن از تمامی تعلقات، به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه‌ای دیگر بخشیدند.
هشت سال دفاع مقدس، حدیث حماسه ها، حکایت سرسبز ایثارگری ها و مجموعه ای گران بها از ارزش های والای انسانی و الهی است که حفظ و ماندگاری آن می تواند منبع فیاضی برای بهره مندی همه پیروان امام حسین(ع) و همه نسل ها و عصرها باشد.
شهریور ماه، یادآور شهادت سردار سرافراز اسلام، شهید محمود کاوه است؛ شهید والامقام «کاوه» از فرماندهان دلیر و غیرتمند غرب و شمال غرب کشور بود که با آگاهی و درک بالا، موقعیت حساس کشور را تشخیص داد و به وظیفه بزرگ جهاد در راه خدا جامه عمل پوشاند و با شهادت خود در عملیات کربلای 2 و در منطقه حاج عمران، به بالاترین مقصد کمال انسانی نائل آمد.
روحیه اطاعت‌پذیری و ولایتمداری، هوش سرشار، چابکی در عملیات‌ها، مسلح بودن به سلاح تقوا و اخلاق حسنه، ساده زیستی و صمیمیت با رزمندگان از جمله ویژگی های شخصیتی آن شهید والامقام است.
اینجانب فرارسیدن سالروز شهادت این سردار مجاهد و پاکباز را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان خراسان جنوبی تبریک و تسلیت عرض می نمایم و مراتب ادب و تکریم خویش را به خانواده شهدا، به ویژه بیت معزز آن فرمانده دلاور اعلام می دارم.
از درگاه پروردگار متعال برای آن شهید والام مقام، علوّ درجات مسألت دارم.

                                             محمد صادق معتمدیان
                                            استاندار خراسان جنوبی