سرپرست بنیاد زاوه

بنیاد زاوه ویژه برنامه های مختلفی را در هفته دولت اجرا کرد

تاریخ انتشارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۲
کد مطلب : ۳۴۹۸۹۳
سرپرست بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان زاوه گفت: بنیاد زاوه ویزه برنامه های مختلفی را برای خانواده شهداو ایثارگران در هفته دولت اجرا کرد.
بنیاد زاوه ویژه برنامه های مختلفی را در هفته دولت اجرا کرد
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، علی رمضانی در مصاحبه با خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان زاوه گزارشی از فعالیت های بنیاد این شهرستان تشریح کرد و گفت: آغاز هفته دولت با مراسم عطرافشانی و گلباران آغاز شد.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زاوه گفت: حضار پس از مراسم گلباران مزار شهدا با حضور در فرمانداری از فرزندان شهدای کارمند تجلیل کردند.
وی افزود: دیدار مسئولان شهرستان زاوه با خانواده شهیدان علی محمد محمدزاده و علیرضا شبان و جانبازان پدر و پسر رحمت و علیرضا جرگه از دیگر اقدامات در این هفته بوده است.
همچنین در این هفته، از فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در بنیاد و سایر ادارات شهرستان ها با اهداء لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.
شهیدان علی محمد محمدزاده و علیرضا شبان در نهم تیر 1346 و یکم آذر 1345 چشم به جهان گشودند و در پنجم مرداد 1367 و 21 فروردین 1366 در اسلام آباد و قصر شیرین به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
گفتني است؛ شهرستان زاوه از توابع خراسان رضوی است که در 240 كيلومتر مشهد مقدس واقع شده و پرونده 113شهيد، 306 جانباز و 17 آزاده در بنیاد شهید و امورایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیور مردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
انتهای پیام/
 


الهه سهرابی خبرنگار ایثار رضوی در بنیاد شهرستان زاوه