فرمانده سپاه انصار الرضا خراسان جنوبی،

آرامش و امنیت امروز کشورمان مرهون رشادت های شهیدان است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب : ۳۴۹۹۱۸
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: توجه معنوی به خانواده شهدا،بزرگداشت و عظمت بخشیدن به این عزیزان نیاز امروز ماست.
آرامش و امنیت امروز کشورمان مرهون رشادت های شهیدان است
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی به همراه فرماندهی سپاه شهرستان بشرویه و خادمین خانواده شهدا و ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان با خانواده شهید مهدی عباس پور دیدار و دلجویی کردند.  
سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت:وجود گرانقدر خانواده های شهدا نعمت و برکت بزرگی برای جامعه ماست که باید همواره قدردان صبر و ایثار این بزرگمردان باشیم.
سردار قاسمی خدمت به خانواده معزز شهدا را افتخار بزرگی دانست و گفت:توجه معنوی به خانواده شهدا،بزرگداشت و عظمت بخشیدن به این عزیزان نیاز امروز ماست و باید همواره در مسیر احیای آرمان های شهدا حرکت کنیم.
وی با بیان اینکه شهدا از جان عزیزشان برای اسلام،انقلاب و مردم گذشتند بر ضرورت یادآوری این رشادت و از خودگذشتگی ها به نسل جوان تاکید و اضافه کرد:آرامش و امنیت امروز کشورمان مرهون آن رشادت هاست.
گفتنی است شهید مهدی عباس پور در سال 1351 متولد و در لبیک به ندای امام به جبهه های حق علیه باطل اعزام و سرانجام در سن 14 سالگی در تاریخ 1365/10/22 در عملیات کربلای 5 در منطقه عملیاتی شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.