زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه شاهد سهام خیام خراسان جنوبی نواخته شد

تاریخ انتشارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۲
کد مطلب : ۳۴۹۹۸۷
همزمان با سراسر کشور زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس صبح امروز (۱۵ شهریور) در دبیرستان شهیده سهام خیام شهر بیرجند نواخته شد.
زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه شاهد سهام خیام خراسان جنوبی نواخته شد
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،همزمان با سراسر کشور زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس با حضور استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین استان در هنرستان دخترانه شاهد سهام خیام شهرستان بیرجند نواخته شد.
«محمدعلی واقعی» مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای سلامت، اظهار کرد: هم اکنون در سطح استان بیش از 2 هزار و 434 آموزشگاه به شبکه ارتباطات متصل هستند.
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تلاش معلمان برای تداوم آموزش به دانش آموزان، افزود: در سال تحصیلی جدید 165 هزار دانش آموز در 2 هزار 732 واحد آموزشی تحصیل می کنند.
واقعی با بیان اینکه در حوزه آموزش و پرورش حفظ سلامت و آموزش دغدغه و اولویت اصلی است، ادامه داد: امیدواریم همه دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود تا بتوانیم از بحران کرونا به سلامتی عبور کنیم.
در این مراسم استاندار خراسان جنوبی از پدران بزرگوار شهیدان سرافراز ، جلیل رخشانی و محمدعلی میرزائی شیخ آباد در مراسم آغاز سال تحصیلی تجلیل کرد.