دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با خانواده معزز شهید محمدعلی آسیبی

تاریخ انتشارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶
کد مطلب : ۳۴۹۹۸۹
حجت الاسلام نصیرایی نمایتده مجلس شورای اسلامی گفت: خدا را شاکریم و خواستاریم که به همه ما توفیق دهد که پیرو راه شهدا باشیم و فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کارمان قرار دهیم.
دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی با خانواده معزز شهید محمدعلی آسیبی
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، در راستای تکریم خانواده های معزز شاهد و ایثارگر، نماینده مردم شریف شهرستان فردوس ،طبس ، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس بنیادش شهرستان و تعدادی از مسئولین ، با والدین شهید محمدعلی آسیبی تجلیل و دیدار نمودند.
در ابتدای این ديدارها، کاظم دوزنده ریاست بنیادشهید و امور ایثارگران فردوس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و زنده نگه داشتن نام و یاد آنها ، به شمه ای از زندگینامه و فضائل اخلاقی شهید محمدعلی آسیبی اشاره کرد و از همراهی و حضور نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی در جمع خانواده های معزز شاهد و ایثارگر تقدیر و تشکر نمود و بیان داشت: در این ایام توفیق پیدا کردیم تا به رسم وظیفه و ادب در  محضر خانواده معظم شهدا باشیم و خداوند این بزرگواران را حفظ  نماید و سلامت بدارد که برما منّت نهادند وتوفیق این دیدار را فراهم نمودند.
در این دیدار حجت الاسلام نصیرایی نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی از حضور در برنامه دیدار با والدین معظم شهدا شهرستان فردوس ابراز خرسندی نمود و بیان داشت: حضور در جمع خانواده های معظم شاهد و ایثارگر توفیق بزرگی است که خداوند روزی ما نموده است و خداوند به همه ما توفیق بدهد که برنامه دیدار و سرکشی از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران را در برنامه های اصلی خویش داشته باشیم. 
ایشان در ادامه بیان داشت: شهادت افتخاری هست که خداوند نصیب هر انسانی نمی کند و  امروز به برکت نعمت ولایت  و خون شهدا و  از خودگذشتگی و  صبر خانواده های معزز شهدا و ایثارگران ما بهترین امنیت را داریم و خدا را شاکریم و خواستاریم که به همه ما توفیق دهد که پیرو راه شهدا باشیم و فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کارمان قرار دهیم.
در پایان این دیدار کتاب ستارگان شهر بهشت که به معرفی اسوه های فداکاری و شهدای شهرستان فردوس میپردازد به همراه هدیه ای به رسم یادبود تقدیم خانواده  شهید گرانقدر آسیبی گردید.
گفتنی است شهرستان فردوس در 200 کیلومتری مرکز استان واقع شده و دارای 200 شهید، 12 آزاده و 400 جانباز میباشد که تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.