نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید توسط پدر گرانقدر دانش آموز شهید ولی ا... اتفاقی در فردوس

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب : ۳۵۰۰۹۹
فرماندار شهرستان : توسعه همه جانبه در ابعاد مختلف منوط به آموزش و تربیت نیروی انسانی و تعالی و تحول بنیادین در نظام آموزشی است
نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید توسط پدر گرانقدر دانش آموز شهید ولی ا... اتفاقی در فردوس
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ؛ همزمان با فرارسیدن فصل رویش جوانه های امید و بهار تعلیم و تربیت زنگ آغاز سال تحصیلی جدید  توسط  پدر گرانقدر دانش آموز شهید ولی ا... اتفاقی در محل دبیرستان دخترانه فرزانگان نواخته شد.
فرماندار شهرستان ، مهندس حلاج مقدم ،  ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی 1399-1400 به همه دانش آموزان و مدیران و معلمان گرانقدر و تمامی دست اندرکاران سنگر تعلیم وتربیت و تقدیر از دبیران که در زمان بیماری منحوس کونا با توجه به مشکلات و شرایط بحرانی بوجود آمده آموزش مجازی دانش آموزان را به نحو احسن انجام داده اند بیان نمود : توسعه همه جانبه در ابعاد مختلف منوط به آموزش و تربیت نیروی انسانی و تعالی و تحول بنیادین در نظام آموزشی است که اگر بتوانیم نیروی انسانی آگاه ، کارآمد و متعهد پرورش دهیم با وجود تمام محدودیتها ی موجود ، پیشرفت های زیادی را همچون گذشته کسب خواهیم کرد .
ایشان در پایان ضمن دعای خیر و آرزوی موفقیت برای یکایک دانش آموزان ، دبیران و همه عوامل اجرایی  توصیه نمود که برای ارتقاء سطح آگاهی علمی و فرهنگی  با تمام توان و تجربه خود تلاش نمایند تا انشاءا... رضایت الهی شامل حال همه آنها گردد.