مدیرکل بنیاد هرمزگان:

شهدا تا آخرین نفس برای حفظ ارزش‌های اسلامی ایستادگی کردند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۹
کد مطلب : ۳۵۰۱۲۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: شهدا تا آخرین نفس برای حفظ ارزش‌های اسلامی ایستادگی کردند و از خون خود مایه گذاشتند.
شهدا تا آخرین نفس برای حفظ ارزش‌های اسلامی ایستادگی کردند
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، «عطا ناوکی» ظهر یکشنبه 16 شهریور ماه ضمن دیدار با خانواده شهیدان "علی و عباس رضایی‌سردره"، "اسحق و گنجعلی دارا" و " حسین و منصور علی‌یاس" از این عزیزان تجلیل و قدردانی کرد و افزود: ایثارگران به ویژه خانواده های معظم شهدا با صبر، ایثار و مقاومتی که دارند ما را تا ابد شرمنده خود می کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه والدین شهدا نقش تعیین کننده‌ای در حفظ این نظام دارند، ادامه داد: زمانی که کشور در شرایط بحرانی و سختی قرار داشت، پدران و مادران انقلابی زیادی پاره‌های تن خود را روانه مناطق جنگی کردند و خود آنان نیز در پشت جبهه‌های نبرد، خدمات ارزنده و مهمی ارائه دادند که در تاریخ پر افتخار انقلاب ماندگار است.
وی با اشاره به اینکه هیچ قشری به اندازه خانواده‌های معزز شهدا به این نظام خدمت توأم با اخلاص نکرده است، تصریح کرد: رسیدگی به انسان‌های شریفی که برای استقلال، تمامیت ارضی کشور و جایگاه ایران ایثار کردند، افتخاری بزرگ و سعادتی جاودانه است.
ناوکی شهادت در راه خدا را مرگی با عزت دانست و گفت: شهدا تا آخرین نفس برای حفظ ارزش‌های اسلامی ایستادگی کردند و از خون خود مایه گذاشتند.
گفتنی است؛ در این دیدارها غلام فتح‌آبادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس نیز حضور داشت.
شهید "عباس رضایی‌سردره" متولد 1347، سال 1365 در شلمچه به شهادت رسید و شهید "علی رضایی‌سردره" متولد سال 1333 بود که سال 1365 در شلمچه به شهادت رسید؛ شهیدان "اسحاق و گنجعلی دارا" سال‌های 1345 و 1346 چشم به جهان گشودند و 29 فروردین 1367 و 10 اردیبهشت 1361 شربت شهادت نوشیدند؛ همچنین شهیدان "حسین و منصور علی‌یاس" سال های 1325 و 1342 دیده به جهان گشودند و نهم مرداد 1366 و 30 مهر 1362 به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/


الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان