رئیس بنیاد مراغه:

والدین شهدا الگوهای فداکاری در جامعه هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۶
کد مطلب : ۳۵۰۲۵۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با جامعه ایثارگری گفت: والدین شهدای بزرگوار بهترین الگوهای مقاومت و فداکاری در جامعه هستند.
والدین شهدا الگوهای فداکاری در جامعه هستند
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌منظور قدردانی از تلاش‌ها و فداکاری شهدا و ایثارگران با والدین شهید «محمد ناطقی» و جانباز و آزاده «عزیز حسنی» دیدار و از نزدیک در جریان مسائل آنان قرار گرفت.
اسلامی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و با قدردانی از جان‌فشانی رزمندگان گفت: ایثار و جان‌فشانی رزمندگان انقلاب در دوران دفاع مقدس و صبر و فداکاری خانواده‌های شهدا و ایثارگران به‌ویژه والدین شهدا قابل وصف نیست.
وی در ادامه عنوان کرد: همه ما باید راه و رسم شهدا را سرلوحه خود قرار دهیم و در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هر چه در توان داریم دریغ نکنیم.
رئیس بنیاد مراغه در ادامه با قدردانی از والدین شهدا افزود: والدین شهدا الگوهای مقاومت در جامعه و از برکات بزرگ الهی هستند که همیشه و در همه لحظات فداکاری خود را به انقلاب نشان داده و همواره به‌مانند معلم راه و اهداف شهدا را به ما نشان داده‌اند.
گفتنی است، شهید «محمد ناطقی» در 12 بهمن 1344 در مراغه متولد و به‌عنوان بسیجی در تاریخ 25 اسفند 1366 در ماووت عراق به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/