ایثارگران رسالت پاسداری از ارزش‌ها را بر دوش دارند

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۸
کد مطلب : ۳۵۰۲۷۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در دیدار با ایثارگران گفت: جانبازان سرافراز با گذشت چهل سال از دوران دفاع مقدس با صبر بر رنج مجروحیت و پایداری بر ارزش‌های دوران دفاع مقدس رسالتی سنگین بر دوش دارند.
ایثارگران رسالت پاسداری از ارزش‌ها را بر دوش دارند
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسن هنرمند در دیدار با دو جانباز گرانقدر دوران دفاع مقدس «محمد حاتمی فر» و «سید حمد اله حسینی»، گفت: ایثارگران با ایستادگی در طول این سال‌ها تندیس ایثار و صبر و ایستادگی هستند، ایشان الگوهای جهاد، استقامت و پایداری برای نسل‌های انقلاب به شمار می‌روند.
وی ادامه داد: جانبازان سرافراز با گذشت چهل سال از دوران دفاع مقدس با صبر بر رنج مجروحیت و پایداری بر ارزش‌های دوران دفاع مقدس رسالتی سنگین بر دوش دارند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم افزود: دشمنان اسلام با وجود چنین انسان‌هایی همواره نا امید و حقیر مانده‌اند و جمهوری اسلامی با همه مسایل و مشکلاتی که ریشه در فتنه انگیزی دشمنان اسلام دارد در مسیر تعالی قرار دارد.
حجت الاسلام هنرمند اذعان داشت: جانباران اسناد زنده و یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس هستند، ایشان درس عزت و ایثار را از مکتب عاشورا و بزرگ جانباز کربلا حضرت ابالفضل العباس (ع) آموختند و در ایثار و مقاومت، بصیرت و ولایت‌مداری و وفاداری به ارزش‌ها به ایشان تأسی کردند.
جانباز ۷۰ درصد محمد حاتمی‌فر در سن ۱۸ سالگی، سال ۶۶ در منطقه شلمچه بارها از ناحیه چشم، کتف، دست و پا مورد اصابت ترکش قرار گرفت و سرانجام نیز شیمیایی و به درجه جانبازی نایل شد.
جانباز سید حمداله حسینی نیز در سن ۲۲ سالگی در سال ۶۲ در منطقه مهران و در عملیات والفجر ۳ مورد اصابت ترکش و موج انفجار قرار گرفت و از ناحیه سر و دست و پا مجروح شد.
انتهای پیام/