برگزاری سومین نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس در خوزستان

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۶
کد مطلب : ۳۵۰۳۰۱
سومین نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌‌های دفاع مقدس با اولویت برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استانداری خوزستان برگزار شد.
به گزارش «ایثار»، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در نشست شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی هفته دفاع مقدس که روز گذشته در محل استانداری خوزستان برگزار شد بر انجام هرچه بیشتر و بهتر ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان با پیوست چهل سالگی دفاع مقدس تأکید کرد.
در این نشست دبیر ستاد استانی چهلمین سالگرد دفاع مقدس خوزستان خطاب به مسئولان کمیته‌های هفت گانه گفت: ترویج فرهنگ دفاع مقدس را نباید فقط در مناسبت‌هایی همچون هفته دفاع مقدس محصور کنیم چرا که نسل جوان و پرسشگر ما همچون رود جاری هستند و ما هم باید پا به پای آنان پاسخگوی شبهات و سوالات آنها باشیم و از این غافله عقب نمانیم.
وی ضمن بیان اهمیت کیفیت بخشی به محتوای برنامه‌های امسال با توجه به بحران کرونا، گفت: استفاده از بستر رسانه و به خصوص فضای مجازی باید اولویت برنامه‌های امسال باشد.
عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان نیز ضمن بر شمردن اهمیت پرداختن به شهدا و نقش آنان در دفاع مقدس، نقطه نظرات خود را جهت هرچه بهتر برگزار کردن برنامه‌های هفته دفاع مقدس و استفاده بهینه از فضای مجازی بیان کرد.
انتهای پیام/