خانواده‌های معظم شهدا در خط مقدم دفاع از ارزش‌های نظام قرار دارند

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب : ۳۵۰۳۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز خانواده‌های شهدا را مایه شرف و قدرت جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: خانواده‌های معظم شهدا پشتوانه‌ای محکم برای مسئولان جامعه بوده و امروز در خط مقدم دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی قرار دارند.
خانواده‌های معظم شهدا در خط مقدم دفاع از ارزش‌های نظام قرار دارند
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان بعدازظهر یکشنبه ۱۶ شهریور ماه در جمع خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران البرزی در اردوگاه کردان با گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، گفت: قدردانی از خانواده‌های شهدا وظیفه ملی و شرعی است، باید تلاش کرد با حفظ حرمت خانواده‌های شهیدان از دغدغه‌های این عزیزان کاسته شود.
وی خانواده‌های شهدا را مایه شرف و قدرت جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا پشتوانه‌ای محکم برای مسئولان جامعه بوده و امروز در خط مقدم دفاع از ارزش‌های نظام اسلامی قرار دارند. خانواده‌های شهدا با نفس‌های قدسی و دعاهای خیر خود انقلاب اسلامی را حفظ کرده‌اند.
رستمیان گفت: مسیر امروز کارگزاران نظام و انقلاب مسیر شهداست و در این راه به دعای خیر شما نیازمندیم، خانواده‌های شهدا نور چشم ما بوده و ما به این عزیزان افتخار می­‌کنیم. دنیا بسیار زودگذر و فانی است و بايد قدر ثانيه به ثانيه این لحظات را دانست و با كوله باری از معرفت آن را به پايان رساند، خادمی خانواده‌های شهدا برای ما افتخار و کوله‌باری برای آخرت است و سبب عاقبت بخیری خواهد بود.
انتهای پیام/