کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

موضوع اشتغال از مهم‌ترین مشکلات جامعه ایثارگری است

17 شهريور 1399 ساعت 15:36

مدیرکل بنیاد استان ایلام اشتغال را یکی از مهمترین مشکلات جامعه ایثارگری برشمرد و گفت: در زمینه اشتغال پیرو تفاهم‌نامه‌های همکاری بین بنیاد و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان با مسئولان مربوطه جلساتی برگزار شد.


به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده روز یکشنبه ۱۶ شهریورماه در نشست پیگیری مصوبات سفر معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: برنامه‌های خوبی با حضور مهندس اوحدی در استان ایلام انجام شد که در نوع خود بی‌نظیر بود و یکی از آن برنامه‌ها تفاهم‌نامه تأمین مسکن بود که به امضا رسید.
تولیده افزود: از قبل نیز تفاهم‌نامه‌ای با اداره کل مسکن و شهرسازی داشتیم و در مجموع با ساخت مسکن و یا واگذاری زمین به تعداد ۱۱۰۴ مورد برای ایثارگران واجد الشرایط، می‌توان گفت مشکل مسکن ایثارگران بطور کامل رفع خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام اشتغال را یکی دیگر از مهم‌ترین مشکلات جامعه ایثارگری برشمرد و گفت: در زمینه اشتغال پیرو تفاهم‌نامه‌های همکاری بین بنیاد و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان با مسئولان مربوطه جلساتی برگزار شد و تفاهم‌نامه همکاری در سطح استان نیز میان بنیاد ایلام و سازمان صنعت، معدن و تجارت به امضا رسید.
وی با تأکید بر ضرورت ارائه آموزش لازم در شناسایی توانمندی‌ها و استعدادهای متقاضیان کار در جامعه ایثارگری، بیان کرد: در مجموع ۱۲۰۰ فرصت شغلی برای متقاضیان کار جامعه ایثارگری به وجود خواهد آمد و اجرای مفاد این تفاهم‌نامه‌ها نیز با تشکیل ستاد پیگیری این تفاهم‌نامه‌ها در حال پیگیری است. با عقد این تفاهم‌نامه‌های همکاری که به امضای استاندار ایلام و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران رسید، بخش عمده مشکلات ایثارگران مرتفع خواهد شد و باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرد.
 انتهای پیام/


کد مطلب: 350353

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/350353/موضوع-اشتغال-مهم-ترین-مشکلات-جامعه-ایثارگری

ايثار
  http://www.isaar.ir