خانواده‌های معظم ایثارگران مروجان فرهنگ ایثار در جامعه هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱
کد مطلب : ۳۵۰۳۸۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با تأکید بر اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مروجان فرهنگ ایثار در جامعه هستند، گفت: باید زمینه پذیرفتن مسئولیت در حوزه‌های مختلف اداری، اجتماعی و سیاسی را برای فرزندان شهدا و ایثارگران فراهم کنیم.
خانواده‌های معظم ایثارگران مروجان فرهنگ ایثار در جامعه هستند
به گزارش «ایثار»، سید عابس حسینی در نشست شورای کارکنان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی بابیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران گنج عظیم و ذخیره فرهنگی جامعه هستند، گفت: در جامعه امروز نیاز و ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیش‌ازپیش احساس می‌شود و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بهترین مروجان و سفیران این فرهنگ هستند.
وی با اشاره به اینکه بدون تردید جامعه ایثارگران و خانواده‌های شهدا با مشکلات و مسائل مختلفی مواجه هستند، تأکید کرد: نباید اجازه بدهیم رشادت‌ها، ایثارگری‌ها و جان‌فشانی‌های این عزیزان در پیچ‌وخم این مشکلات روزمره و بوروکراسی‌های اداری به فراموشی سپرده شود.
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی بابیان اینکه شهدا، ایثارگران و جانبازان تحقق اهدافی والا همچون استقرار و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، ترویج و حفاظت از فرهنگ غنی و ارزش‌های اسلامی، حفاظت و صیانت از مرزها و ملت ایران و پیروی از مقام عظمای ولایت و حفظ حریم ولایت را دنبال می‌کردند، عنوان کرد: امروز معاندان بیرون و مغفولینی از داخل کشور این اهداف را نشانه گرفته‌اند که بی‌تردید باوجود نیروی انسانی ارزشمندی که در جامعه ایثارگران وجود دارد هرگز محقق نخواهد شد.
حسینی با اشاره به ظرفیت ارزشمند جامعه ایثارگران گفت: این عزیزان پایبندی خود به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در عمل به نمایش گذاشته‌اند و همواره پشتوانه‌ای قدرتمند در دفاع از کیان ایران اسلامی خواهند بود. نتایج این جلسات باید به نحوی باشد که حداقل بعضی از مشکلات جامعه ایثارگران را مرتفع کند چراکه تکرار مسائل بدون برنامه‌ریزی، حاصلی در پی نخواهد داشت. همکاران موظف‌اند  مسائل و مشکلات  را احصا و  هدف‌گذاری کرده و با توجه به محدودیت‌ها و مقدورات در یک بازه زمانی مشخص این مشکلات را حل کنند.
انتهای پیام/