کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اعطای تسهیلات بانکی به فرزندان شاهد و ایثارگر خراسان رضوی

18 شهريور 1399 ساعت 12:47

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: طی تفاهم‌نامه بنیاد و بانک توسعه تعاون مقرر شد تسهیلات قرض‌الحسنه خارج از تعهد جاری جهت حمایت از اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران توسط این بانک انجام شود.


به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در دیدار با مهدی امین بیدختی مدیر بانک شعب توسعه تعاون خراسان رضوی، گفت: طی توافق‌نامه فی ما بین بنیاد و بانک توسعه تعاون، مقرر شد این دو مجموعه همکاری‌های خود را در خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارتقا دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، گفت: همه ادارات، نهادها و دستگاه‌های دولتی برنامه‌های مختلفی را در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در طول سال انجام می‌دهند که این بانک در خصوص بهسازی تعدادی از گلزار شهدای تک مزاری اعلام آمادگی کرده است.
وی گفت: بانک توسعه تعاون، بر تسهیل ارائه وثیقه ضمانت‌های بانکی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و ارائه خدمات مشاوره‌ای در خصوص اعتبارات به متقاضیان معرفی شده از سوی بنیاد اعلام آمادگی کرده است.
حجت الاسلام معصومی افزود: این بانک متعهد شده، تسهیلات قرض‌الحسنه خارج از تعهدات جاری طی هماهنگی با بنیاد جهت اشتغال به فرزندان شاهد و ایثارگر اعطا کند.
وی افزود: همچنین یکی از بندهای این توافقنامه، دریافت گواهی کسر از حقوق خانواده‌های شاهد و ایثارگر به عنوان ضمانت بانکی است که می‌تواند دریافت وام برای این قشر معزز را تسهیل کند.
در این نشست که به میزبانی بنیاد خراسان رضوی برگزار شد، صدیقه خدیوی معاون تعاون و امور اجتماعی و حاتمی رییس اداره اشتغال بنیاد استان و تنی چند از همکاران هر دو مجموعه نیز حضور داشتند.
 انتهای پیام/


کد مطلب: 350411

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/350411/اعطای-تسهیلات-بانکی-فرزندان-شاهد-ایثارگر-خراسان-رضوی

ايثار
  http://www.isaar.ir